Başta onkoloji hastası çocuklar olmak üzere tüm hasta çocuklar ve ailelerine maddi ve manevi yardımda bulunmak amacıyla N.Selma Özdemir önderliğinde onkoloji anneleri ve gönüllüleri olarak 10 Eylül 2019 tarihinde kuruluş onayımızı aldıktan sonra 5 Ekim 2019’da İzmir Namık Kemal Lisesi’nde düzenlenen Genel Kurul Toplantımız sonrası yönetim kurulumuzu oluşturarak yoğun çalışmalarımıza başladık.

 

Amacımız hasta çocuklarımıza ve kan nakli ve ilik kemiği bağışçılarına gönüllülük esaslarına göre çalışmalar tasarlayıp ulusal ve uluslararası kişi, kurum ve kuruluşlar ile iletişimi artırarak eğitsel toplantılar düzenleyip sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmek; geniş kitlelere ulaşan, hayata dokunan, çağdaş, saygıdeğer bir kurum olmak ve kamu yararına hizmet etmektir.

 

Bugüne kadar birçok aileye maddi ve manevi yardımın yanı sıra tedavi sürecinde ihtiyaç duyulan ilaç, kan, trombosit ve ilik bağışçılarını ihtiyaç sahibi ailelerimizle buluşturduk.

 

Çıktığımız bu kut’lu yolda çocuklarımızın yüreklerine dokunup sağlıklı, mutlu ve huzur dolu yarınlara ulaşabilmeleri için; tüm enerjimiz ile hasta çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.